Accessibility Tools

Figyelem! Az iskolakezdési támogatáshoz szükséges kérelmek megtalálhatók a Nyomtatványok menüpont alatt! KATT IDE!
Toggle Bar

Tard Község honlapja

BÜKK KINCSEI NAPKÖZI-OTTHONOS ÓVODA ÉS KONYHA

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

óvodapedagógus

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Az irányadó jogszabályokban és a munkakörileírásban meghatározott óvodapedagógusi feladatok ellátása.

Betöltendő állás szakmacsoportja: oktatás

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Emberierőforrási/oktatási, képzési

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra,Általános (hivatali), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Tard

Álláshirdető szervezet bemutatása: A Bükk Kincsei Napközi-Otthonos Óvoda, 3416 Tard, Rákóczi út 6. Tel.: 06/49/332-068;

További tájékoztatást az intézményvezető nyújt a 06 70 3392257 telefonszámon.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítésfeltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezethonlap címe stb.): A Kjt. rendelkezésein túl az illetmény megállapítására a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló 326/2013. (VIII. 30.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

      Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

        - Büntetlen előélet

        - Cselekvőképesség

Elvárt végzettség/képesítés:

        - Felsőfokú alapképzés (bachelor, főiskolai), Oktatás, m.n.s., Felsőfokú óvodapedagógusi

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

- végzettséget/képzettséget igazoló okirat

- motivációs levél

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.02.20. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: A pályázati anyag áttekintését követően, annak elbírálása alapján értesített pályázó személyes beszélgetésen vesz részt az intézmény székhelyén. Azalkalmazásról az intézmény vezetője dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.02.24. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.03.01.

Publikálás tervezett időpontja: 2023.01.16.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabályalapján a pályázatot kiíró szerv felel.