Accessibility Tools

 

Tard Község honlapja

Mikulás 2023

Kedves Szülők!

 A korábbi évekhez hasonlóan Tard Község Önkormányzata és a Tardi Római Katolikus Egyházközség támogatásával 2023. december 5-én (kedden) ismét településünkre mikuláslátogat hintón a Mikulás sok finomsággal a puttonyában.

A Mikulás ajándékcsomagjára minden 14. életévét be nem töltött, életvitelszerűen Tardon élő kiskorú gyermek jogosult. A Télapó azonban csak abban az esetben látogat el a családokhoz, ha ezzel kapcsolatos igényüket 2023. november 30-ig (csütörtök) jelzik az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Tel: (06-49)432-903

Email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Amennyiben egyéb csomagot is szeretnének eljuttatni gyermekük részére a Mikulással, azt is jelezzék a feliratkozás során, valamint felcímkézve, névvel, címmel ellátva juttassák el az Önkormányzathoz.